Obrazy malowane tuszem alkoholowym

Obrazy malowane tuszem alkoholowym

Piękne i przytulne wnętrze – nie ma na świecie osoby, która nie chciałaby spędzać czasu wolnego w stylowych i komfortowych warunkach. Dobrze zaprojektowana przestrzeń mieszkalna nie tylko pomaga nabrać sił i zrelaksować się po ciężkim dniu, ale jest również nośnikiem indywidualnego stylu i gustu artystycznego. Najlepszym sposobem na podkreślenie osobistego widzenia świata jest wybór odpowiednich ozdób i dodatków do wnętrz. Polecamy więc obrazy malowane tuszem alkoholowym - te zjawiskowe prace o wirtuozerskiej plamie barwnej uwalniają pozytywną energię i obdarowują mieszkańców kojącym światłem, które przekazuje niezwykłą siłę, spokój ducha i wyjątkowe emocje.

Obrazy malowane tuszem alkoholowym są dostępne na rynku polskim dopiero od kilku sezonów, a już zyskały liczne grono wielbicieli – miłośników pięknych i estetycznych wnętrz, dalekich od sztampowych propozycji z katalogów wnętrzarskich. Niezależnie od wielkości i charakteru domu, czy mieszkania, obrazy malowane tuszem alkoholowym nadadzą wnętrzu głębi i sprawią, że niczym niewyróżniająca się przestrzeń zyska ciekawą formę. Będą odpowiednim wyborem zarówno dla tradycjonalistów, zakochanych w klasycznej prostocie, jak zwolenników nowoczesnych rozwiązań. Wystarczy jedynie dobrać odpowiednią kolorystykę, a efekt wizualny przekroczy najśmielsze oczekiwania.

Istnieje wiele ciekawych technik pozwalających na uzyskanie niepowtarzalnych efektów wizualnych, jednak metoda alcohol ink należy do tych najbardziej widowiskowych. Tusze alkoholowe zachwycają intensywnymi barwami, które mieszając się ze sobą, tworzą jedyne w swoim rodzaju wzory i motywy. Przenikanie kolorów daje wyjątkowy, transparentny efekt, zbliżony do akwareli, jednak o większym nasyceniu barwa to sprawia, że obrazy tuszami alkoholowymi zyskują szczególne uznanie osób, które uwielbiają intensywną kolorystykę.

Wybierając obrazy namalowane tuszem alkoholowym, otrzymujesz nie tylko piękny produkt, ale także gwarancję autentyczności. W naszym sklepie internetowym Art of Beauty znajdziesz wyłącznie prace wykonane tuszami alkoholowymi wysokiej jakości, na specjalnie stworzonym dla nich papierze. Wszystkie obrazy są wykonane ręcznie przez naszych artystów, z niesamowitą dbałością o detale i dobór kolorystyczny. Możesz wybierać spośród kilku wariantów barwnych, od ciepłych barw ziemi po słodkie fiolety i róże. Istnieje możliwość zakupu obrazu tuszami alkoholowymi na zamówienie o dowolnym wymiarze, jednak standardowo nasze prace  tworzone na klasycznym formacie A4, lub A3. Te rozmiary zmieszczą się na każdej ścianie oraz sprawdzą jako oryginalny prezent z okazji rocznicy ślubu czy urodzin. Dużym plusem jest ich atrakcyjna cena, która zachęca do stworzenia własnej kolekcji sztuki i pogłębiania wiedzy na temat różnych technik malarskich.

Obrazy wykonane tuszem alkoholowym będą doskonałym dodatkiem do każdego domu, czy mieszkania. Jeżeli uważasz, że twojemu wnętrzu brakuje charakteru, odwiedź nasz sklep internetowy Art of Beauty i wybierz ręcznie malowane obrazy stworzone z miłości i pasji do piękna. Dzięki naszym ręcznie malowanym obrazom przebywanie w czterech ścianach stanie się czystą przyjemnością!